آزادی دیش ماهواره در دولت یازدهم

۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۱۲
دیگر گذشت آن دوره و زمانه‌ای که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای به‌دست آوردن دل مردم باید وعده و وعیدهای آنچنانی می‌دادند و از تحولات شگرف اقتصادی و اجتماعی در صورت پیروزی در انتخابات صحبت می‌کردند.
به گزارش روزنامه قانون در اثر فعل و انفعالات پیچیده‌ای که در سال‌های اخیر اتفاق افتاد، توقعات ملت بزرگ ایران از شخص رئیس جمهور بسیار کوچک شده و انعکاس این قناعت و مناعت طبع توده جامعه را می‌توان در زمزمه‌های تبلیغاتی برخی از چهره‌هایی که نامزدی‌شان را برای انتخابات علنی کرده‌اند، مشاهده کرد. یکی می‌گوید اگر رئیس جمهور شود یارانه سبز در اختیار ملت قرار می‌دهد که رقمش حدود ۱۰ هزار تومان از رقم یارانه فعلی بیشتر است و آن یکی در حالی از حمایت پابرهنه‌ها خبرمی‌دهد که حتی اگر ۲۰ میلیون پابرهنه هم در این مملکت داشته باشیم، خرید ۲۰میلیون دمپایی پنج هزار تومانی برای آنها قاعدتن هزینه‌ای برای دولت محسوب نمی‌شود. یادش بخیر زمانی که ما بچه دبستانی بودیم پدر و مادرمان برای عضویت در انجمن اولیا و مربیان مدرسه وعده‌های تبلیغاتی دشوارتری را مطرح می‌کردند. مثلن پدر وعده داد دستی به سر و روی توالت مدرسه بکشد و آن‌را از آن وضعیت فلاکت بار دربیاورد که اتفاقن سر حرفش هم ایستاد و مادر هم چهارشنبه‌ها بلااستثنا برای همه بچه‌های پایه پنجم ساندویچ الویه درست می‌کرد.

با توجه به روند فعلی از اوایل سال آینده که بیلبوردهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری در و دیوار شهرها را تصرف می‌کنند، باید منتظر چنین شعارهایی باشیم:

* دولت یازدهم را به ما بسپارید و به مدت چهار سال با هر سفارش فست فود یک وعده قارچ سوخاری رایگان تحویل بگیرید.

* تنظیم باد رایگان چهار چرخ تمامی خودروهای ساخت داخل .... زنده باد بهار

* هموطن، دیگر لازم نیست برای خرد کردن مرغ در قصابی‌ها پول جداگانه بدهید. محاسبه بهای خرد کردن مرغ روی قیمت خود مرغ... ما بی‌شماریم.

* استفاده از دیش ماهواره حق هر ایرانی است(البته محدودیت های قبلی در خصوص ال ان بی کماکان به قوت خود پابرجاست)

* آیا مشکل مملکت ما مدل موی جوان‌هاست؟ واقعن مشکل ما اینه؟ اختصاص یارانه ویژه به مدل‌های تایسونی(لاشخوری) و کرنری در دولت ما.

* سانسور چرا؟ اکران قطعی فیلم زندگی خصوصی آقا و خانم محمودی صددرصد تضمینی. بازگشت گلشیفته فراهانی به وطن ۶۵ درصد.

* آیا می‌دانستی هر رای تو می‌تواند یک رای به آرای من اضافه کند؟.... ارسال دو پیامک رایگان در روز، بی نام و قابل انتقال به غیر.