شرکت مخابرات ایران به دنبال متنوع سازی منابع درآمدی / ساخت و ساز املاک تجاری و رفاهی در شمال کشور

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
درحالی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مورد ساخت املاک رفاهی تجاری در شمال ایران گفت: از درآمد این پروژه می توان به اجرای پروزه های مکمل دیگر در این عرصه پرداخت که رییس هیات مدیره این شرکت نیز خواستار ارایه یک طرح جامع برای توسعه اماکن رفاهی شد.
به گزارش مهتاب نیوز، شرکت مخابرات ایران با سرمایه گذاری در حوزه ساخت و ساز املاک، قصد دارد تا یک مجتمع تفریحی - تجاری را در شمال کشور ایجاد کند.

پروژه ساخت مجتمع تجاری هوشمند آی نور با مساحتی بالغ بر ۲۴۰۰۰ مترمربع در محدوده رستمرود، حدفاصل شهرستان نور و محمود آباد واقع شده است.

برات قنبری رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در بازدید از این پروژه گفت: با توجه به تکمیل مجتمع تجاری رستمرود، این مجموعه هم اماکن رفاهی و هم مجتمع تجاری و چه بسا در آینده توسعه اماکن رفاهی را در دستور خواهد داشت گرفت و در این خصوص، ارایه یک طرح جامع از این پروژه با رویکردی کل نگر لازم و ضروری است.

وی با اشاره به موضوع هوشمندسازی و بهره گیری از فن آوری های نوین در این پروژه افزود: شرکت مخابرات خود باید نمونه کامل و یک الگو از سیستم های تمام IT و ICT باشد و در این پروژه باید هوشمند سازی این مجتمع به خوبی دیده شود.

همچنین اینطور که فارس نوشته است، رسول سرائیان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران نیز پیش تر گفته: با توجه به شرایط منطقه و ارزش افزوده پروژه، تعریف و مدیریت پروژه های مکمل دیگر دارای توجیه اقتصادی است و پس از اتمام این پروژه از محل درآمد آن می توان به اجرای پروژه های مکمل دیگر در این عرصه پرداخت.
پروژه آی نور مخابرات در شهرستان روستمرود مازندران قرار است تا مهرماه امسال به بهره برداری برسد.